Blog

O webdesignu, SEO, PPC, reklamě, copywritingu, barvách, návratnosti investic, linkbuildingu a vůbec tématech týkajících se stavby a provozu webu.
SEO
optimalizace pro vyhledávače (Search Engine Optimization).- podpora zobrazení stránky v organických výsledcích vyhledávání.
SEM
marketing ve vyhledávačích (Search Engine Marketing) - placené marketingové aktivity realizované prostřednictvím vyhledáváčů a jiných platforem.

Přidání videa z YouTube do článku je snadné. Vlastně se jedná pouze o vložení URL adresy videa do příslušného pole editoru. Jedinou podmínku vlastně je, že musí být povolena podpora prvků iframe.

Pokud se vám zdá kompletní sada tlačítek editoru příliš rozsáhlá, ale přesto ji chcetevyužívat, je možné si použít přepínač. Jeho pomocí je pak možné skrývat řádky s tlačítky a tím získat více místa na obrazovce.

Prázdná stránka s blikajícím kurzorem může být zabijákem kreativity. Nebo naopak může tvůrci obsahu dát až příliš mnoho volnosti. JCE editor v tomto ohledu nabízí šikovnou pomůcku, kterou je vzorový obsah.

Jsem živnostník s aktuální hodinovou sazbou 500 Kč. Ta cena se laikovi zpravidla zdá až divoce přemrštěná. Nic na tom nezmění skutečnost, že mne tato práce baví, živí, dost jsem studoval, stále se musím vzdělávat napříč obory, pracuji v IT a mám jisté zkušenosti. Konstatování, že v oboru je to cena spíše nižší, přilévá v diskusi olej do ohně.

Pokud jste fotograf, umělec nebo designer, potřebujete webové stránky, aby se o vás dozvěděli potencionální zákazníci. Je to nejlepší způsob, jak prezentovat své služby a najít nové klienty.

Dobrá doména je jako chytrá milenka. Může být sexy, platíte za ni, jste rádi, že ji máte, pomáhá vám, ale nikdy nebude úplně vaše. Pokud v nesprávnou dobu nezaplatíte, může se s ní mazlit někdo jiný.

Návratnost investice je pro PPC klíčovou metrikou. Na základě několika ukazatelů je lehké ji spočítat a určit finanční (ne)výhodnost jednotlivých kampaní. 

Trochu víc přitáhnout nebo povolit, aby se zvýšil výkon, ale nevylétla spotřeba. Prostředí se stále mění a konkurence ne a ne usnout. Při správě PPC reklam se neustále ukazuje nový prostoru pro úpravy a nové příležitosti.

Stránky bez administrace tvoříme také, ale slovy klasika, maximálně několikrát za deset let. Pokud tedy nebudete vytvářet skutečně jednoduché webové stránky bez nutnosti průběžné aktualizace, postavíme je na pevných základech uživatelsky přívětivého a spolehlivého redakčního systému Joomla.

Poptat tvorbu webu