Jmenuji se Karel Chrobák

a jsem IT stavitel. Stavím weby, e-shopy a webové aplikace na míru. Provedu vás procesem přípravy a tvorby webových stránek. Vyslechnu a vyzpovídám vás, navrhnu vhodné způsoby řešení a také přiložím ruku k dílu. Předám dokončenou zakázku a zaučím vás v obsluze.
Více o mé práci

3 důvody, proč mne oslovit

Spolehlivost

Dbám na kvalitu, vyhýbám se střetu zájmů a ctím absolutní mlčenlivost. Zpravidla dopoledne a v době pracovní schůzky, se mi nedovoláte. Klientům ale volám zpět, jakmile je to možné!

Měřitelné výsledky

Budete vědět, co je cílem, jak k němu dojdeme a kdy jej dosáhneme. Vzdušné zámky nejsou můj obor. Raději mám konkrétní výsledky.

Odbornost a osobní přístup

Komunikuji, zjišťuji, vysvětluji a upřesňuji. Sleduji trendy a nové přístupy. Nenechám vás přešlapovat na místě.

Trocha prehistorické omáčky

Jakmile to šlo, stála mi pod stolem 486 za 42 000 Kč. Ta cena je dnes až neuvěřitelná. K tomu se hodila kniha od Pavla Satrapy Web design. Přišlo HTML, CSS, FoxPro, ASP. Kolem PHP jsem, z nějakého neznámého důvodu, chodil s odstupem. Rok 1999 na sobě nesl první živnostenský list i faktura. Během následujících let jsem se učil a také jsem začal učit. Od roku 2002 se výrobě webů věnuji na plný úvazek. Učit jsem se vlastně nepřestal do dnes. V tom jediném by ze mne mohl mít Lenin radost.

Studia

Ostatní pracovní zkušenosti

Mám i kostlivce ve skříni

Od roku 2002 vím o čtyřech klientech, se kterými jsem se rozešel opravdu ve zlém a stálo mne to nejen dost peněz. Se dvěma z nich jsem spolupracoval více než rok. Svým jednáním mne ale dostali do situace, kdy jsem přerušil jakoukoliv spolupráci. U dvou jsem pak osudově zaváhal sám. Statisticky to ale znamená, že pokud se dohodneme na spolupráci, budete s výsledkem 100% spokojeni!

Poptat tvorbu webu