Udělejte poslední krůček

Odešlete nezávaznou poptávku. To můžete ihned, ale třeba i v půl druhé ráno. V každém případě na vaši poptávku nebo dotaz odpovím nejpozději do druhého pracovního dne.

Osobní schůzka

Většinu zakázek realizuji na dálku, ale některé náročnější projekty si žádají osobní schůzku. K dispozici jsem vám především v Praze. Po dohodě také v Olomouci a Brně. Sedněme si u dobré kávy, čaje nebo jednoduše ve vaší kanceláři. Prostě se sejděme a proberme plány a očekávání od nového webu.

Možná raději rovnou voláte

V pracovní dny volejte kdykoliv do 17 hodin. Přesněji kdykoliv od 13 do 17 hodin. Nebojte, jsem sice ajťák, ale nevstávám po poledni. Pouze mi dopoledne bez telefonu pomáhá lépe se soustředit na práci. Klientům, pokud se nedovolají, volám zpět, až je to možné. Opravdu dlouho jsem se k tomuto troufalému činu rozhoupával, ale náhodou jsem zjistil, že nejsem sám

Nezbytné kontaktní údaje

Jméno: Karel Chrobák IČ: 68902981
E-mail: carl@carl.cz DIČ: neplátce
Telefon: 777 985 854 Účet: 161403345/0600 GE Money Bank

Tady se bude Vaše poptávka cítit jako doma

Vaše přání, představy, tužby nebo problémy. Zkrátka přiměřeně popište Váš požadavek, aby byl první obrázek co nejúplnější. Čím přesnější, tím lépe.
Nejdříve prosím základní údaje pro oslovení a volání. Budou použity výhradně za účelem zpracování nabídky a nikdo jiný se k nim nedostane.
Čas od času mi dorazí poptávka s vymyšleným jménem, telefonním číslem nebo e-mailem. A já ji rovnou smažu, protože raději spolupracuji s reálnými lidmi...
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Pár slov o tom, jaký by měl Váš nový web být, co by měl umět, co by měl nabízet, ...
Neplatný vstup
Odesláním se k ničemu nezavazujete a nemusíte souhlasit
s jakýmikoliv podmínkami.