Pozor, jste v lapátku nových klientů

Pokud vás minulé reference mohou pobídnout k budoucí spolupráci, několik jsem jich připravil. Jestli se raději chcete nechat přesvědčit na vlastním projektu, pojďme na to.

Vytvořit poptávku

Спасибо Вам большое за проделанную работу, за Ваш профессиональный подход! Был изготовлен качественный сайт в короткие сроки. Господин Хробак профессионал в сфере IT, который всегда готов проконсультировать клиента, пойти ему на встречу. Советуем!

As CEO of Panorama, I am very satisfied with the service provided by Mr Chrobák towards the concept, design and actual implementation of our website. One of the most important trait of Mr Chrobák is his ability to capture the vision of the client and transform it into reality. The communication between him and my team is always perfect and he is able to give us better advice on what we want. Mr Chrobák is our web specialist by choice and we would highly recommend him to any entity that wants a really professional look to its web presentations. Additionally, he is also able to advice us on several SW/HW issues.

Dr. Asif Osmani

Naše firma funguje 8 let a po celou dobu jsme se snažili vystačit si vlastními silami. Také jsme čas od času odmítali nabídky služeb na zpracování a odborné vedení webových stránek a e-shopu. Najednou nám citelně ubylo zakázek a tak jsem se rozhodla oslovit pana Karla Chrobáka. Laicky řečeno, naše firma se v množství informací na internetu úplně ztrácela a zákazníci nás nenašli. Pan Chrobák nám vysvětlil vše potřebné a také jsme se domluvili na zpracování SEO analýzy e-shopu a nastavení PPC reklamy. Někomu to může připadat jako „duchařina na internetu“, ale výsledek byl perfektní. Dnes jsme v záplavě nabídek a konkurence vidět a o nové zákazníky nemáme nouzi.

Mgr. Barbora Vlachová

Když jsem před lety hledala na internetu odborníka na tvorbu a správu webových stránek, „vyskočil“ na mne odkaz pana Chrobáka. A do dneška za toto řízení osudu děkuji. Na panu Chrobákovi oceňuji jeho spolehlivost, zodpovědnost a odbornost; maximálně se snaží klientovi vyhovět. Kdykoliv se na něj obrátím o radu nebo o pomoc, je vstřícný a ochotný. Jednou jsem mu jako poděkování napsala, že by mohl koučovat AC Milan, protože se pod jeho vedením rodí hvězdy. Tedy IT hvězdy :-) Tak přeji i ostatním klientům, ať je jejich spolupráce s panem Chrobákem hvězdná, jako ta naše!

Mgr. Pavla Kurková

Pan Chrobák je úžasný. Během krátké doby (v řádu dnů) pro nás vyrobil plně funkční webovou stránku, na které jiný dodavatel pracoval přes dva měsíce. Navíc byl pan Chrobák schopný fundovaně poradit tam, kde jsme si nebyli jistí řešením. Byl (a je) nám vždy k dispozici, je spolehlivý a navíc velmi milý a přátelský. Pracovat s ním je opravdová radost. Spolupráci s panem Chrobákem mohu jedině doporučit.

Evelina Turtenwaldová

Pan Chrobák je moderní odborník schopný rychle reagovat na změny požadavků ze strany zákazníka a svou laťku profesionality má postavenou hodně vysoko díky dosažené odbornosti, získaným zkušenostem a příjemným vystupováním. Je schopen laika správně nasměrovat při řešení jeho požadavků a optimalizovat tak finální podobu celkového řešení. Autoškola Petr Sim je malá a začínající firma, přesto mohu bez sebemenších obav doporučit pana Chrobáka jakékoliv společnosti, i těm největším.

Naše společnost i2M s.r.o. se věnuje poradenství a vzdělávání a našimi zákazníky jsou hlavně průmyslové podniky, kde není čas na řeči a plané sliby. Naše motto říká, že nabízíme INOVACE a INSPIRACE, které FUNGUJÍ. Proto i dodavatelé a spolupracovníci musí fungovat na stejných principech. Takže pokud hledáte člověka, který vám bude dávat akademické přednášky o tom, co by se dalo a co byste mohli, potom si Karla Chrobáka nenajímejte. Pokud ale hledáte člověka, který vás a vaši firmu posune kupředu a to rychle, spolehlivě, realisticky a moderně – potom je KAREL tou nejlepší volbou. Karel je zkušený PRAKTIK, který vám dodá optimální a FUNGUJÍCÍ řešení vašeho problému v reálném čase a za příznivou cenu. Dovolím si parafrázovat slogan: „I do budoucna VOLÍM KARLA Chrobáka“.

Pan Chrobák nám poprvé pomohl již v roce 2010, kdy jsme spouštěli naše původní internetové stránky. Díky profesionálnímu a zároveň přátelskému přístupu je spolupráce s ním nadmíru příjemná - ať se jedná o osobní jednání nebo rychlou pomoc po emailu. Díky obrovskému rozhledu v oblasti SEO marketingu nám dokázal velmi přesně říct, na co se soustředit, kudy vede cesta, a poskytnout nám k tomu celou řadu doporučení, rad a inspirací. Jeho zásluhou jsme byli v krátké době schopni překonat naše očekávání a obsadit vynikající pozice ve vyhledávačích a tedy i získat další klienty. Pan Chrobák nám byl doporučen jako vynikající odborník a my to můžeme pouze doplnit - vynikající odborník i člověk.

Spolupráce s panem Chrobákem byla příjemná a logická. Oceňuji jeho praktický přístup i schopnost nabídnout samostatně i dílčí nová řešení, aniž by klient musel slevovat z vlastních celkových představ. V jeho práci se i harmonicky doplňují technická řešení s vnější grafikou. Se spoluprací s panem Chrobákem jsem byl po všech stránkách spokojen a mohu jej doporučit všem, kteří podobně jako já oceňují přínos webových prezentací, ale nevládnou vlastní dovedností, aby si takové stránky vybudovali. Svépomoc je v prostředí internetu také možná, ale lepší je to nechat profesionálům. Pan Chrobák mezi ně patří.

Náhled webu palivová karty UTA

UTA - UNION TANK Eckstein - je nadnárodní společnost poskytující palivové karty a s nimi spojené služby. Česká pobočka měla problém přetavit návštěvníky na zákazníky. Proto byl za účelem růstu počtu klientů připraven dočasný web. 

Náhled webu

Drželi jste někdy v ruce vlakový jízdní řád, zapisovali do kapesního kalendáře Českých drah nebo snad četli časopis Železničář? Tak to všechno, včetně milionu dalších druhů tiskovin, má na svědomí Tiskárna Českých drah. 

LN Group, s. r. o.

Česká nadnárodní společnost vyrábějící balené potraviny, včetně privátních značek pro různé řetězce. Původní web už neodpovídal vlastně vůbec ničemu a proto vznikla potřeba tvorby nové firemní webové prezentace.

Náhled webu

Ruská společnost sídlící v Praze a naléhavá potřeba výrazného redesignu stávajících webových stránek. Firma je dodavatelem strojů, surovin a zařízení pro důlní a hutní společnosti. Je také prostředníkem pro podnikání v zemích SNS.

Náhled webu Vodníčka

Ve Vodníčkovi učí děti skákat do vody, potápět se, splývat, dělat pod vodou nejrůznější skopičiny a samozřejmě i plavat. Učí děti nebát se vody, ale zároveň ji respektovat. A to vše ve slané vodě s mořskou solí.

Náhled webu

Cukr, cukr, cukr. Ještě do nedávna jsem ani netušil, že většinu sáčkových cukrů z restaurací a barů, má na svědomí jeden výrobce. A už vůbec jsem netušil, že se výroba nachází co by kamenem dohodil a zbytek doběhl.

Náhled webu

NTCS - New techniques of combat shooting. Výuka technik bojové střelby nejen pro profesionály. Webové stránky s redakčním systémem. Funkčně významně rozšířené o kalendář s akcemi propojenými s konkrétní on-line přihláškou. Jako doplněk fotogalerie.

Stavím weby
© Karel Chrobák 2002 - 2021 | (+420) 777 985 854