Postavím vám webové stránky na míru

Že se musí líbit, se rozumí samo sebou. Budou reprezentativní, rychlé a přizpůsobivé. Budou vhodně podporovat váš byznys. Prostě minimálně takové, jaké byste si přáli mít...
 
Přehledná struktura
 
Moderní vzhled
 
Dobrý kód

Základní kameny stavby webových stránek

Buď už webové stránky máte, ale původní očekávání byla vyšší než reálný přínos, nebo nové webové stránky připravujete a máte ta vysoká očekávání. Buď jak buď, začneme analýzou současného stavu. Bez důkladné znalosti a pochopení daného byznysu nemohu odvést odpovídající práci.

Co nabízíte, čeho chcete dosáhnout, jak k tomu chcete dojít, kdo jsou vaši zákazníci, proč vybrat právě vás, v čem jste dobří, co slabiny, konkurenti, partneři, …?

Webové stránky moderní a intuitivní

Tvořím webové stránky pro lidi

Jsem až staromódně přesvědčen, že jakoukoliv akci na webu provede výhradně konkrétní osoba a ne vyhledávač. Pokud si to myslíte také, budu se muset dopídit i toho, co a jak vlastně návštěvníci hledají, co je zajímá nebo co očekávají. To vše dá tvorbě webových stránek smysluplný směr. Konkrétně přípravě obsahu, struktury, designu i SEO. Výsledkem budou uživatelsky přívětivé webové stránky, které si návštěvníci najdou prostřednictvím vyhledávačů Google a Seznam.

Design webových stránek jako nástroj úspěchu

Design webových stránek bude jako klícka na návštěvníka

Doba, za kterou si vytvoříme první dojem, je až smrtelně krátká. Úvodní mrknutí na zvolené barvy, font písma a grafiku celkově, nastaví v hlavě razítko na "dobré" nebo "a jéje". (Ne)snadnost orientace a míra úsilí vynaložená k nalezení hledaného, pak definitivně ovlivní zanechaný otisk. Prostě pár sekund a je vymalováno. A druhá šance na první dojem už nepřijde! Design webové stránky je proto pohledem v širších souvislostech. Přehledný, nadčasový, otevřený, uživatelsky přívětivý, responzivní. Cesta k němu je klikatější než ta od televize k lednici.

Joomla - pokročilý redakční systém webových stránek

Základem webových stránek Joomla

Webové stránky běžně stavím nad redakčním systémem Joomla. Na rozdíl od WordPressu k němu mám až citový vztah. Nicméně na vzhledu není vidět, co se skrývá pod povrchem. Webové stránky budou připraveny na míru, bez zbytečného balastu, datově úsporné a rychlé. Bezchybnou přizpůsobivost různým velikostem obrazovek bude mít na svědomí pečlivé sladění HTML5 s CSS3. Život tomu vdechne JavaScript.

podpora

Zaškolení a podpora

Práce s redakčním systémem Joomla je snadná a nevyžaduje žádné speciální znalosti. Abyste ale zbytečně neztráceli čas, je zaškolení obsluhy součástí tvorby webových stránek. I později, pokud budete chtít poradit s vložením nového článku, doplněním fotky do fotogalerie, nastavením formuláře nebo nějakou jinou drobností, můžete využít bezplatnou podporu.

Poptat tvorbu webu