Pozor, jste v lapátku nových klientů

Pokud vás minulé reference mohou pobídnout k budoucí spolupráci, několik jsem jich připravil. Jestli se raději chcete nechat přesvědčit na vlastním projektu, pojďme na to.

Vytvořit poptávku

Náhled webu

"Fotografování je pro mne způsob realizace vnitřní potřeby tvořit a hledat, tvořit a poznávat. Slovo fotografie není zcela přesné, neboť často nejde o čistou fotografii, ale o syntézu více výtvarných technik, v poslední době realizovanou na počítači…"

Webové stránky Vladimíra Půlpána jsou prezentací jeho umělecké tvorby. Funkčně jednoduché webové stránky, jejichž nosným obsahem je fotogalerie vybraných prací. Stránky mohou být zítra jiné než dnes, protože autor bude postupně doplňovat texty do jednotlivých kolekcí a k jednotlivým fotografiím. Můžete tedy vidět nejen fotografie, ale časem i jejich pozadí...

Z pohledu technického je možné dodat, že se, na přání majitele, jedná o zcela neresponzivní web. Jeho šířka je pevná a je určen výhradně pro klasické monitory, kde má fotografie šanci vyniknout. Stránky jsou vlastně zcela nepřátelské vůči mobilním zařízením. Tak se foto-grafikami nechte unášet jen u prostorných monitorů.

A mimochodem, jednotlivé práce je možné zakoupit.... 

Stavím weby a návštěvníkům k nim dláždím cesty
© Karel Chrobák 2002 - 2018 | (+420) 777 985 854